Değerli Endüstri Temsilcisi,

‘1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongre’mizi 11-14 Haziran 2020 tarihleri arasında   ‘DoubleTree by Hilton Hotel Avanos – Cappadocia’ da gerçekleştireceğiz.

Hem hastalıkta, hem de sağlıkta Dermatolojinin ve onun ayrılmaz bir parçası olan kozmetolojinin önemi, hem hekimler, hem de hastalar ya da danışanlar açısından her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak da aynı hızda gelişen teknoloji, bizlere her gün yeni ilaçlar ve kozmetik amaçlı kullanılan yeni ürünler ve cihazlar sunmaya devam etmektedir.

Bu anlamda, her geçen gün sunulan tüm bu yenilikleri takip etmek, dermatologlar açısından da oldukça yüksek bir önem ve heves arz etmektedir.

Yeniliklerin takip edilerek güncelin yakalanabilmesi için en önemli bilimsel etkinliklerden birine aday olan Kongremiz, bilim insanlarının tüm dermatoloji camiası ile buluşacağı, yeniliklerin yanı sıra, yeniliklerin ayrılmaz bir parçası olan tecrübelerin de paylaşılacağı bilimsel bir platform olarak planlanmıştır. Ülkemizin dört bir yanında bulunan dermatologların ve önemli tıbbi firmaların  kongremize geniş bir katılım göstermesini beklemekteyiz.

SB Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneğinin birlikte düzenleyeceği kongremiz için hepinizi Kapadokya’ya davet ediyor ve  verebileceğiniz her türlü değerli desteklerle daha zengin bir organizasyon hedefliyoruz.

Siz yoksanız bir eksiğiz, dolayısıyla sizi de aramızda görmek isteriz…

Saygı ve sevgilerimizle…

Kongre düzenleme kurulu adına,

Prof. Dr. Bilal Doğan
Kongre Başkanı


Sponsorluklarla ilgili talepleriniz için Bros Group ile iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon Sekreteryası

Nihat Kayaöz
nihat.kayaoz@brosgroup.net
Esentepe Mah. Sağlam Fikir Sok. Esen Palas Apt. A Blok No:2 D:9 Esentepe – Şişli – İstanbul
Tel: +90 (212) 296 66 70
Fax: +90 (212) 296 66 71